У Києві відбудеться конференція AGROPETROL-2019 | Новини компаній

agropetrol
8 лютого в Києві відбудеться конференція AGROPETROL-2019. Організатор заходу – консалтингова компанія EXPRO за підтримки ProAgrо Group та НафтоРинку.

Конференція буде присвячена закупівлям енергоносіїв (нафтопродуктів, природного газу, електрики) споживачами, перш за все великими і середніми компаніями аграрного сектора, переробними та промисловими підприємствами.

Окрім того, учасникам конференції буде надана найактуальніша інформація про тенденції, зміну структури і прогнози розвитку ринку.

Експертну інформацію про ринки дизпалива, бензину і скрапленого газу нададуть в тому числі аналітики UPECO.

Конференція відбудеться 8 лютого 2019 року в Києві в готелі Premier Palace (бульвар Т.Шевченка, 5).

“Ми організували в Києві зустріч великих споживачів з виробниками і постачальниками палива і електроенергії. Конференція AGROPETROL2019 розширила спектр постачальників за рахунок електроенергії, з цього року цей ринок буде працювати в нових умовах, надаючи можливість кожному підприємству обирати постачальника, а трейдинговим компаніям наростити номенклатуру постачання енергоносіїв своїм клієнтам”, – заявив організатор конференції, директор EXPRO Геннадій Кобаль.

natural-gas За його словами, з споживачів на конференцію, перш за все прийдуть представники відділів закупівель агрокомпаній, зокрема, “АСТАРТА”, “Агропросперіс”, МХП, “Нібулон”, “ЧУМАК “, Louis Dreyfus Company, “Агрофьюжн”, “Епіцентр Агро”, “Агротіс”, “Горизонти Агро ” “С-Грейн Україна”.

“Крім того, інтерес до конференції проявляють великі споживачі – представники промислових підприємств. Кожен з них щорічно купує палива та енергоносіїв на десятки мільйонів гривень, сумарно тільки аграрії на нафтопродукти, газ і електроенергію витрачають близько 70 млрд грн на рік. AGROPETROL2019 – це унікальна можливість познайомитися і зміцнити співробітництво з покупцями”, – зазначив Кобаль.

Участь в конференції українські і зарубіжні трейдери та виробники, зокрема: “Полтавська газонафтова компанія”, “Укргазвидобування”, ENGIE, AXPO, “ТАС Енергія Країни”, “Альянс Ойл Україна”, Element Alpha, “Надія”, SOCAR, Prime, “БНК-Україна”, “Нафтогаз трейдинг”, ТД “Каргес”, “Овіс Трейд”, “ЛІБЕРТІ Газ”, “Центрнафтогазпостач”, “Екотехноінвест”, ДТЕК, “Західнадрасервіс”, “Трансальянс” і багато інших. Партнерську підтримку AGROPETROL2019 надає мережа АЗС WOG, керуюча компанія якої в тому числі є активним постачальником нафтопродуктів аграрним і промпідприємствам.

wog-benz Довідка: Консалтингова компанія “Експлорейшн енд продакшн консалтинг” (EXPRO) спеціалізується на дослідженні ринків енергоносіїв, зокрема ринку видобутку та трейдингу природного газу і нафти, а також електроенергії. Компанія є видавцем аналітичних вісників EXPRO Gas&Oil і Electricity, а також проводить галузеві конференції, семінари та круглі столи.

Сайт EXPRO https://expro.com.ua/

Реєстрація на конференцію: https://expro.com.ua/zahodi/agropetrol-2019

Сторінка EXPRO в FB: https://www.facebook.com/exprogasoil/

Сторінка Конференції в FB: https://www.facebook.com/events/138829257015949/

Джерело http://www.proagro.com.ua

Відповісти

Ваш email не публікується