Вирощувати імбир на півдні України вигідно та не складно — SuperAgronom.com

Кліматичні умови південних регіонів України сприятливі для вирощування імбиру. Виявляється, він дуже гарно росте на Одещині, на півдні Херсону, Миколаївщині та Запоріжжі. До того ж, культура невибаглива у вирощуванні, а ринок збуту вільний від конкурентів.

Про це повідомляє  Kurkul.com.

 

«Імбир любить легкий ґрунт і йому потрібний досить тривалий період вегетації, понад 120 днів. Щоб вирощувати його, наприклад, у Вінниці, необхідно в теплиці ділити клубні там, де є пагін, і садити в землю вже в лютому — на початку березня, щоб до двадцятих чисел травня можна було вигнати стрілку 20 см і висаджувати її в ґрунт. Імбир любить, щоб було багато вологи і світла», — йдеться в повідомленні.

 

Ціна на імбир досить приваблива — 70-100 грн/кг. При цьому рослини невибагливі до вирощування, практично не мають шкідників та хвороб. Якщо є ґрунти, які заливає, або пісок, на якому нічого не хоче рости — для імбиру це не проблема, головне, щоб було світло і вода.

За словами фахівців, посадковий матеріал можна шукати на базарі або в будь-якому супермаркеті. Необхідно обрати корінці із максимальною кількістю живих паростків. Такий імбир можна брати й садити.

Разом з тим, у вирощуванні імбиру існують і певні труднощі:

    • вивчення технології. Пошук оптимального варіанту вирощування займе 2 або 3 сезони;

 

    • пошук клієнтів для збуту. З одного боку, його ні в кого немає, але з іншого — хто його купує? Варто спочатку виростити його для себе, а тоді вже пропонувати тим людям, які у вас уже беруть інші овочі чи фрукти;

 

    • тривалий період вирощування;

 

    • пошук якісного посадкового матеріалу. У переліках виробників насіння його немає. Відповідно, дізнатися на початках чітку назву сорту буде складно.

 

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується