Туреччина обнулила імпортне мито на цибулю

Міністерство торгівлі Туреччини обнулив імпортне мито на цибулю ріпчасту до 28 лютого 2019 року. Про це повідомляє “АПК-Інформ: овочі і фрукти” з посиланням на сайт FreshPlaza. Раніше воно становило 49%, але, у зв’язку з ростом цін на продукцію на внутрішньому ринку уряд був змушений знизити її до 0%.

Як повідомляють учасники ринку, в країні значно знизилося виробництво цибулі, а частка неякісної продукції в запасах досить висока. За останніми даними Комітету статистики Туреччини (Turkstat), валовий збір цибулі ріпчастої в країні в 2018 році зменшився майже на 10%.

Більш того, труднощі виникають і з пошуком постачальників імпортної продукції. На даний момент турецькі трейдери розглядають можливість імпорту цибулі з Узбекистану, Казахстану та Ірану, але не впевнені, що поставки імпортної продукції зможуть повністю задовольнити потреби місцевого ринку.

Як писав раніше EastFruit, ціни на цибулю ріпчасту за минулий тиждень практично не змінилися в більшості країн Східної Європи і Центральної Азії, крім України. Якщо раніше найвищі ціни на цибулю відзначалися в Польщі, то тепер в лідери за цим показником вийшла Україна, де середня ціна на цибулю досягла 50 центів за кг, збільшившись за тиждень на 16%.

Fruit-ukraine.org

Джерело https://fruit-ukraine.org

Відповісти

Ваш email не публікується