ФАО обіцяє допомогти у просуванні на зовнішніх ринках яблука сорту Ренет Симиренка під власним брендом

Яблуко сорту «Ренет Симиренка» може отримати хороший експортний потенціал за сприятливих умов. Чи з’явиться у найближчій перспективі умова для цього, про це розповідає EastFruit з посиланням на Fruit-ukraine.org.

Як зауважив економіст інвестиційного центру ФАО Андрій Ярмак, «Ренет Симиренка» може прийти на заміну деяким сортам, поширеним за кордоном. Так, перебуваючи з торговою місією в Малайзїі, експерт помітив великий попит на зелене яблуко. Але відомий там «Гренні Сміт» покупцям не подобався. Альтернативою міг би стати український «Ренет Симиренка», а зайти на ринок міг би, наприклад, під брендом SiMi.

Глибоке вивчення питання, спілкуватися зі споживачами і шанувальниками «Ренету» тільки підтверджували правильність такого наміру. Більш того, ідея сподобалася ФАО, і докладна інформація з відео про сорт може з’явитися на головній сторінці ФАО і в соцмережах, а це не менше мільйона переглядів по всьому світу.

На сьогодні є візуальний вигляд і слоган  SiMi: See Me, Try Me, Love Me! Більш того, є ідеї з просування сорту. Садівники зроблять добру справу, якщо приєднаються до цієї ініціативи.

 

Джерело https://www.seeds.org.ua

 

Відповісти

Ваш email не публікується