Новини компаній: «Лозівські машини» розширили лінійку дискових борін ДУКАТ

«Лозівські машини» запустили у виробництво нову дискову борону ДУКАТ-9 з шириною захвату 9 метрів.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Агрегат стане продовженням лінійки ДУКАТ, добре зарекомендували себе на українському і світовому ринку. У 2018 році дискова борона визнана найбільш продаваним сільгоспзнарядь українського виробника», — йдеться у повідомленні.

ДУКАТ-9 відрізняє ряд технічних оновлень. Перевагами борони є оптимізована система складання бічних робочих рам, принципово відрізняється від попередніх версій. Транспортні габарити агрегату становлять 3 метра в ширину і 4 метри у висоту і повністю відповідають вимогам зарубіжних ринків. Дана модель зберегла діаметр робочих дисків в 566 мм, навантаження на кожен з них становить 100 кг, що істотно покращує якість обробки грунту.

«Лозівські машини» постійно працюють над оновленням парку техніки. У найближчі два роки компанія планує вивести на ринок близько 10 новинок, це як принципово нові позиції, так і продовження існуючого модельного ряду», —розповідає головний конструктор українського конструкторського бюро трансмісій і шасі (УКБТШ) Олексій Гриненко.

Також у компанії повідомили, що вже зовсім скоро аграрії зможуть побачити перший зразок нового лущильника.

«Прем’єра ДУКАТ-9 відбудеться на міжнародній агропромисловій виставці  «Зернові технології». Запланований старт продажів — літо 2019 року», — анонсує головний конструктор.

Довідка:

«Лозівські МАШИНИ» — один з провідних українських виробників ґрунтообробної та посівної сільгосптехніки, техніки для логістики і перевезень. Продукція компанії постачається більш ніж в 20 країн світу через офіційного дистриб’ютора — «УПЕК ТРЕЙДИНГ» і мережу дилерів СНД, Близького Сходу і Європи.

Джерело https://agravery.com

Відповісти

Ваш email не публікується