У порту «Ольвія» зареєстровано новий зерновий термінал

До Реєстру морських портів внесено новий зерновий термінал «Євровнєшторг» у порту Ольвія.

Про це повідомляє прес-служба Адміністрації морських портів України (АМПУ).

«Зерновий термінал в порту Ольвія став першим у 2019 році терміналом, офіційно зареєстрованим АМПУ», — йдеться у повідомленні.

За словами керівника АМПУ Райвіса Вецкаганса, внесення до реєстру морських портів нового терміналу стало хорошим початком року.

Термінал ТОВ Компанія «Євровнєшторг» в порту Ольвія почав приймати перші суду в грудні 2018 року. На підприємстві кажуть, що планують в 2019 році обробити 1 млн тонн сипучих зернових вантажів.

Проект компанії передбачає будівництво комплексу накопичення вантажів з залізничного та автомобільного транспорту з подальшим відвантаженням на морські судна. Зараз завершено будівництво чотирьох силосів ємністю по 6,5 тис. т кожен і одного складу підлогового зберігання на 90 тис. т, що дозволяє одночасно зберігати 116 тис. т зернових вантажів.

Загальні інвестиції, передусім будівництва, становлять 1,8 млрд грн. Завершення робіт планується в березні поточного року. Річний обсяг перевалки зерна після реалізації всіх черг будівництва по проекту складе до 4 млн т на рік.

«У 2019 року ми також очікуємо завершення реалізації відразу декількох проектів державно-приватного партнерства в портах. Йдеться про введення в експлуатацію зернового терміналу MV Cargo в порту “Южний”, днопоглиблення для якого АМПУ виконало на початку минулого року. У портах “Миколаїв” і “Маріуполь” завершується реконструкція і будівництво причалів №8 і №4 в рамках реалізації інвестиційних проектів із розвитку потужностей з перевалки зернових№, – сказав Вецкаганс.

Довідка:

Основні техніко-економічні показники проекту компанії «Евровнешторг»: причал № 4 довжиною 280 м, два склади підлогового зберігання загальним обсягом 180 тис. тонн, 24 силосу для зберігання 160 тис. тонн зернових, блок підробітку зерна по сміттю і вологи, вузли авто- і залізничної розвантаження, прийому зерна з барж, конвеєрне обладнання Buhler (Швейцарія), дві суднонавантажувальних машини Ноер продуктивністю 1 тис. тонн/год кожна. Річний обсяг перевалки зерна після реалізації всіх черг будівництва по проекту — до 4 млн тонн.

Джерело https://agravery.com

Відповісти

Ваш email не публікується