Німецькі вчені запропонували метод обробки насіння електронами як альтернативу протруєнню

Науковці Фраунгоферського інституту органічної електроніки, променевої електроніки та плазми (Дрезден) розробили інноваційну альтернативу традиційному протруюванню насіння хімічними речовинами.

Йдеться про обробку насіння плазмою, що може стати сучасним, екологічним методом і повністю вільним від хімічних залишків процесом, без втрати біологічної ефективності або схожості насіння, пише news.agropages.com.

За словами представника Інституту Андре Вейдауера, технологія базується на біоцидному ефекті електронів з низькою енергією. Він зазначив, що із застосуванням такої технології не лише знищуються патогенні мікроорганізми, якими безпосередньо заражене насіння, а й таким чином забезпечується багаторічний захист. Оскільки відбувається «переривання ланцюга інфекції через загибель шкідливих мікроорганізмів, таких як бактерії і віруси».

«Прискорені електрони виробляються за принципом трубки Брауна. Коли між катодом і анодом подається висока напруга, електрони викидаються з катода і прискорюються , рухаючись в бік анода, завдяки різниці заряду. Таким чином вакуум, у якому перебувають електрони, від просторів, у яких переважає тиск навколишнього середовища», — пояснив він.

Вейдауер відзначив, що, регулюючи інтенсивність струму й енергію електронів, можна забезпечити захист від практично усіх збудників, які містяться всередині й на поверхні великої кількості насіння. Процес може бути використаний для зернових культур, овочів, спецій, трав та квіткових культур, і вже схвалений для використання в органічному сільському господарстві.

Експерт стверджує, що обробка насіння за допомогою електронів надасть посівному матеріалу низку переваг. Так, за допомогою цього методу можлива «повна відмова від використання хімічних агентів», а також запобігання розвитку резистентності. Він також підкреслив, що при цьому знижуються витрати на пестициди, і до того ж «електронна» обробка має більш тривалу дію порівняно з хімічною.

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується