Названо трендові сорти суниці | Seeds

Садівники склали перелік сортів садової суниці, які стали найбільш популярними і користуються попитом у покупців. Перевагу надано новинкам. Про найбільш популярні сорти та причини популярності розповідає «Дім і Сад».

Перше місце серед трійки кращих посіла суниця сорту Альба. Дана культура підходить для вирощування і на відкритих грядках, і в теплицях. Зацвітає Альба швидко,  перші ягоди можна збирати вже у травні, і урожай дає високий, навіть при незначному догляді: по 2 кг з одного куща і кожна ягода вагою 40-70 г. Ягода має високі товарні якості і не втрачає виду при транспортуванні.

Далі йде Альбіон з такими ж характеристиками щодо врожайності і транспортування. Особливість рослини в тому, що її кущі досить високі, з піднятим листям, не гнуться під вагою врожаю, тому ягоди дуже зручно збирати. Сорт можна вирощувати на всій території України, але особливо високі врожаї дає в південних районах країни.

Переважно через незвичний смак і аромат покупці обирають суницю сорту Купчиха ? ягоди мають насичений солодкий смак і яскраво виражений мускатний аромат.

SEEDS

Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується