Компанія IVECO уклала угоду на поставку 30 вантажівок зі світовим лідером «зеленої логістики»

Компанія Jost Group зупинила свій вибір на вантажівках IVECO, які вибороли звання вантажних автомобілів із найнижчим рівнем викидів вуглецю у Великобританії та стали переможцем конкурсу «Найбільш екологічна вантажівка 2019 року» в Італії, що допоможе перевести використовуваний автопарк у сферу так званої «зеленої логістики».

На офіційній церемонії, що відбулася 7 січня в приміщенні компанії Jost Group в м. Ерсталь (Бельгія), IVECO передала у її власність 30 нових вантажівок Stralis NP. Загальновизнаний лідер європейського транспортного та логістичного ринку планує до 2020 року перевести 35% свого автопаркуна скраплений природний газ (LNG). Нові вантажівки замінять дизельні транспортні засоби (що досягли віку 4 років) автопарку компанії, який налічує 1400 вантажних автомобілів (до цього переліку входять 132 вантажівки Stralis, 2 з яких працюють на стисненому природному газі (CNG)).

Під час проведення церемонії Джон Венстра, комерційний директор IVECO Benelux, заявив: «Jost Group поставила перед собою чіткі цілі щодо забезпечення екологічної стійкості, і її вибір на користь вантажівок Stralis NP демонструє довіру до природного газу як до ефективного рішення у сфері використання екологічно чистого транспорту. Ми дуже задоволені тим, що вони довірили компанії IVECO модернізацію свого автопарку, визнаючи наш передовий досвід у цій галузі та наші дилерські навички в підтримці транспортних компаній, які використовують у своїй роботі природний газ. Завдяки зниженому споживанню газу, нові вантажівки Stralis NP допоможуть суттєво скоротити експлуатаційні витрати. Згідно з розрахунками, що були виконані за допомогою застосунка Michelin MyBestRoute, цього буде досить, щоби повернути вкладені інвестиції в екологічно чисті технології виробництва вантажівок і будівництво власних заправних станцій, а це, своєю чергою, забезпечить захист нашої планети та нашого здоров’я!».

Testlauf LNG-betriebener Lastkraftwagen Iveco f?r BMW Logistik Werk Regensburg Foto: altrofoto.de

Використовуючи вантажівки Stralis NP, компанія Jost Group зможе надавати екологічні транспортні послуги з вражаючим зниженням вмісту твердих частинок на 99%, а також скороченням рівня викидів оксиду азоту (NO2) на 90%, порівнюючи зі стандартами Євро VI. А в разі застосування екологічно чистого біометану викиди вуглекислого газу (CO2) зменшаться на 95%. Окрім екологічних переваг, нові вантажівки Stralis NP також забезпечать суттєву економію коштів. Вантажні автомобілі IVECO використовують лише один тип пального, оснащені системою з потужністю 460 к. с. із подвійними резервуарами для LNG. Ці вантажівки розроблені з використанням передових технологій, спрямованих на забезпечення енергоефективності, що дає змогу зменшити обсяги споживання пального до 15%, а також на 9% скоротити загальні експлуатаційні витрати, порівнюючи з дизельними вантажівками.

Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується