ALFA Smart Agro проведе фінансові семінари для агровиробників та дистриб’юторів ЗЗР

Компанія ALFA Smart Agro спільно з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) та ОТП Банком проведуть серію регіональних семінарів на тему «Фінансові інструменти для придбання продукції ALFA Smart Agro». Навчальні заходи відбудуться у період з 23 січня по 13 лютого у 5 містах України.

У 2019 році ALFA Smart Agro суттєво розширює набір фінансових рішень для агровиробників. Зокрема, за підтримки IFC впроваджується інструмент товарних аграрних розписок.

 

«Аграрні розписки — інструмент, який є дуже зручним для агровиробника і дійсно мінімізує фінансові ризики. Господарство має можливість придбати продукцію ALFA Smart Agro в кредит, використавши як заставу майбутній врожай. Таким чином агровиробник не лише отримує необхідне фінансування, але й убезпечує себе від валютних та цінових коливань. Також переваги мають дистриб’ютори – товарні аграрні розписки слугують інструментом покриття заборгованості агровиробника», — зазначає Андрій Буряк, фінансовий директор ALFA Smart Agro.

 

Програма товарних аграрних розписок діє для клієнтів ALFA Smart Agro за двома схемами: традиційною (форвардний договір + аграрна розписка) та з залученням дистриб’ютора (індосамент).

ОТП Банк співпрацює з ALFA Smart Agro в рамках проекту «Агро Фабрика» вже другий рік поспіль. Перевага партнерської програми — спрощений і прискорений підхід. Клієнти ALFA Smart Agro мають можливість отримати фінансування за спеціальною ставкою 17% річних у гривні. Забезпеченням по кредиту може виступати лише фінансова аграрна розписка. Надання твердої застави (мінімум 40% від суми кредиту) дозволяє знизити ставку фінансування на 2% до 15% річних. Попереднє рішення про фінансування приймається протягом одного робочого дня. Видача кредитних коштів — протягом дев’яти робочих днів.

 

«Вчасно отримати інформацію про доступні фінансові інструменти — значить, оптимально розподілити ресурси, спланувати витрати та досягти нового рівня рентабельності у бізнесі. ALFA Smart Agro запрошує до участі у фінансових семінарах представників господарств та компаній-дистриб’юторів ЗЗР. Ми цінуємо час наших клієнтів і розуміємо, наскільки важливо визначитися із фінансовими рішеннями до початку весняної посівної», — наголошує фінансовий директор ALFA Smart Agro.

 

Програма кожного семінару включатиме три тематичні блоки:

    • Практика використання аграрних розписок агровиробниками. Рекомендації IFC.

 

    • Спільна програма кредитування ALFA Smart Agro та ОТП Банку.

 

    • Застосування бартерних схем для оплати продукції ALFA Smart Agro зерновими. Аналіз ринку сільгосппродукції.

 

Спікери — фахівці IFC, ОТП Банку та ALFA Smart Trading.

Розклад семінарів:

23 січня — Харків;

24 січня — Дніпро;

30 січня — Тернопіль;

6 лютого — Київ;

13 лютого — Кропивницький.

З питань участі у семінарах «Фінансові інструменти для придбання продукції ALFA Smart Agro» звертайтеся, будь ласка, за телефонами: 050-441-35-39 – Харків, Дніпро; 050-387-91-79 – Тернопіль; 050-422-82-59 – Київ; 050-400-55-07 – Кропивницький.

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується