Сидр із закарпатською душею від «Gut Wine» – Techdrinks.info

У минулому, на тому місці був ракетний комплекс, а нині виробничий цех Фруктовий Кооператив Дари Берегівщини на якому виготовляють з власноруч вирощених яблук чудові напої під ТМ «GUT WINE»: сидри, петнати, пере, і навіть кальвадоси для своїх. З винограду виготовляють розе «Паранний легінь» і «Ружовий качок». Сидр, зокрема, називається «Некивана качка». Проте, перед тим, як почати робити сидр, крафтова виноробня «Gut Wine» пройшла довгий шлях. Виробники дегустували та вивчали понад 200 зразків з Франції. От з такого досвіду й народився напій «Некивана Качка». Нещодавно крафтову виноробню «GUT WINE» відвідала головна редакторка та співзасновниця медіагрупи «Технології та Інновації» Катерина КОНЄВА та поспілкувалася з виробниками.

«Некивана качка» є ще однією загадкою про яку на YouTube каналі виробників Gutwine production є ціла серія фільмів про цю казкову істоту, покровительку природних, натуральних напоїв. Дана легенда й стала задумкою і творчістю засновників кооперативу та інноваційної компанії Фрукт консалтинг Олександр Пересипкін і Еріка Шапочка. Також інноваційні акценти у виробничі процеси привносить директор компанії Андрій Шапочка.

«Ми досліджували зразки з різних регіонів Франції, з різних стилів і сегментів — від мас-маркету до крафту, від елегантного преміуму до простого сільського сидру, який п’ють на фермі під яблунею. Але всі ці сидри об’єднувало одне — душа. Це не завжди про аромат чи кислотність. Це про щось глибше — відчуття тиші, спокою і досвіду, який сидр в собі несе», – зазначають виробники.

За словами виробників, теруарність — коли відчуваєш дощі
Нормандії чи вітри Бретані в одному ковтку. Автентичність — коли знаєш, що цей
сидр зробив не маркетолог, а фермер в енному поколінні. Унікальність — бо кожна
партія інша, як і кожен рік у саду. І це — щемливе відчуття спадщини поколінь
саме в цій точці планети.

«Це те, що надихає і те, що ми хочемо передати у наших сидрах. Сидр має розповідати історію, зібрану саме в цьому місці — у відчуттях, не словами. І ми досі слухаємо цю історію, пляшка за пляшкою. З цього досвіду й народилася наша «Некивана Качка» – як відповідь, як подяка, як спроба зробити свій сидр із закарпатською душею, що звучить у кожному ковтку. Незручна, щира, трохи дика — така, якою ми її задумали. Вітаємо всю команду креаторів: «GUT WINE», Оксану Ткаченко, Наталію Каменеву, Ганну Саркісян», – кажуть виробники.

Агропідприємство Gut Wine: про любов, про творчість, про прагнення до нового, цікавого, про те, що є сьогодні і буде завтра та про все це прочитаєте в статті в журналі «Напої. Технології та Інновації», який якраз готуємо до друку.

 


Джерело https://techdrinks.info

Відповісти

Ваш email не публікується

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra