JCB випустив електричний мікроекскаватор – AgroTimes

JCB розширює асортимент мініекскаваторів з нульовим рівнем викидів, випускаючи новий електричний 8008E CTS.

Про це повідомляє AgrarTechnik.

Мікроекскаватор вагою 1,0 тонну був розроблений на базі звичайної дизельної моделі 8008 CTS. Машина має літій-іонний акумулятор ємністю 9,9 кВт/год. Невелика вага ідеально підходить для транспортування на невеликому автомобільному причепі. Екскаватор має розсувне шасі для максимальної доступності та стабільності.

Машина має вбудований зарядний пристрій, батареї можна зарядити на 20-80% всього за три години за допомогою джерела живлення 230 В.

Електрична модель має рівень рівень зовнішнього шуму 80 дБ(А), що робить екскаватор ідеальним для використання всередині приміщень або у середмісті. Потужність і продуктивність не змінилися в порівнянні з дизельною моделлю. Для цієї машини це відповідає максимальній силі відривання ковша 9,3 кН і силі відривання плеча ковша 4,6 кН. Він забезпечує тягу 7,75 кН.

JCB очікує, що електричний мікроекскаватор також стане популярною машиною серед орендних компаній, особливо в сегменті озеленювачів садів або приватних клієнтів.

 


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra