Yara розробляє добрива для картоплі зі зменшеним вуглецевим слідом – AgroTimes

У рамках спільної ініціативи відомий світовий виробник добрив – компанія Yara надасть Branston, одним із провідних постачальників картоплі у Великобританії для мережі супермаркетіві Tesco Finest, програму живлення культури з низьким вмістом вуглецю, щоб зменшити вуглецевий слід кінцевого продукту.

Про це повідомляє Nort News.

«Запровадження цієї цілісної програми живлення культур позитивно вплине на врожай картоплі у Branston, зменшивши викиди вуглекислого газу, зберігаючи або збільшуючи врожайність», – сказав Гарет Флокхарт, менеджер із роботи з ключовими клієнтами Yara UK. – «Ми сподіваємося, що за допомогою цієї ініціативи ми зможемо продемонструвати, що перехід на добрива з низьким вмістом вуглецю є шляхом до більш стійкої продовольчої системи в майбутньому».

Ініціатива буде випробувана на фермі Бренстон у графстві Лінкольншир, центрі регенеративного сільського господарства, і є надія, що найближчим часом вона буде поширена на зовнішніх виробників компанії.

«Yara зробила велику роботу в розробці низки добрив із справді низьким вмістом вуглецю, які мали б запропонувати виробникам картоплі ту саму придатність до зберігання, обробку та поглинання поживних речовин, до яких вони звикли зі звичайними продуктами. Ми сподіваємося, що з часом такі інноваційні продукти будуть включені в наш рецепт виробництва картоплі з низьким вмістом вуглецю (або навіть з нульовим чистим нулем), – зазначив Марк Уіллкокс, директор з агрономії Branston Ltd.

 


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra