Обсяги приймання зерна на елеваторах Kernel зросли на 53% – AgroTimes

Ранній старт жнивної кампанії призвів до збільшення обсягу приймання зерна на елеваторах Kernel на 53% порівняно з аналогічним періодом минулого року до 1,8 млн т.

Про це йдеться у звіті компанії за 1 квартал (липень-вересень) 2025 ФР.

Щоправда внаслідок літньої посухи, зменшився попит на послуги сушіння, що негативно вплинуло на EBITDA сегменту елеваторів.

Експорт зерна Kernel у 1 кварталі 2025 ФР 1,5 млн т, що в 7 разів більше, ніж у минулому році.

«Однак обсяги експорту зерна скоротилися на 8% порівняно з минулим кварталом, насамперед через сезонність і обмежену пропозицію зерна, оскільки аграрії відкладали продажі нового врожаю в очікуванні підвищення цін», — йдеться у звіті компанії.

Завдяки стабільним експортним операціям через чорноморські порти, Kernel перевантажив 2,2 млн т агропродукції (зерно, харчові олії та рослинне борошно) у липні-вересні 2024 року. Це становить невелике зниження на 3% порівняно з минулим кварталом, але значне зростання в 14 разів порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Нагадаємо, Kernel став найбільшим експортером зерна з України.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra