Аграрії південних областей контрактують паливо під посівну — AgroPortal.ua

Аграрії в південних регіонах України (Херсонщина, Одещина та Миколаївщина) минулого тижня почали контрактувати паливо під посівну.

Про це розповів засновник ГК «Прайм» Дмитро Льоушкін у коментарі Delo.ua.

«Також на півдні пожвавились вантажні перевезення добрив, проте це несуттєво вплинуло на загальну картину споживання», — додав він.

За оцінкою Льоушкіна, у лютому відносно січня споживання палива комерційним транспортом знизилось на 10%.

Водночас, за даними експертів, страйк польських аграріїв поки не вплинув на ціну дизпалива та бензину в Україні, оскільки ці види палива постачаються через польский кордон автонормами в незначній кількості. Проблеми могли б виникнути у тому разі, якби польським протестувальникам вдалося перекрити залізничне сполучення між країнами. До того ж відповідні заяви та спроби зробити це були, але поліція не дозволила протестувальникам заблокувати залізничні переходи.

Ціни на паливо будуть залежати від ситуації з розблокуванням українсько-польского кордону, прогнозують фахівці.


Джерело http://agroportal.ua

Відповісти

Ваш email не публікується

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra