Названо найпридатніший для органічного виноробства сорт білого винограду – КУРКУЛЬ

Дублянський сорт білого винограду стійкий до хвороб та швидко достигає, тому він ідеально підходить для органічного виноробства. Про це розповів винороб Богдан Павлій у матеріалі «Мене шокував рівень навчання енологів у Німеччині» на Kurkul.com.

«Колись я відшукав один чудовий екземпляр білого винограду у нас на Львівщині. На дачі моїх друзів поблизу селища Дубляни я знайшов виноград, що практично не хворіє та достигає дуже рано. Він подібний до Трамінера (сорт винограду для виробництва білого вина, що походить з гірської області Трентіно-Альто-Адідже в Італії; за свою майже тисячорічну історію набув найбільшої популярності в історичному регіоні долини річки Рейн — Ельзасі, де дістав префікс «гевюрц», що свідчить про багатий та пряний аромат). Я почав розмножувати цей виноград та намагався знайти його родовід. З цього приводу ходило дуже багато легенд, а фактів вдалося відшукати обмаль. Зрештою я назвав його просто Дублянським», — розповів Богдан Павлій.

За його словами, було зроблено генетичний аналіз сорту і виявилося, що це — складний міжвидовий гібрид між тим самим Трамінером та іншими сортами.

«Він наразі є доволі поширеним у Прибалтиці, Норвегії, Польщі та Німеччині. Цей сорт добре почувається у кліматичних умовах Львівщини. На Поділлі він трішечки зарано достигає, через що в нього дуже швидко падає кислотність. І вловити той славнозвісний баланс кислотності та цукристості важкувато, але можливо. А от у більш північних регіонах він просто ідеальний. З нього можна робити шикарні мускатні вина з різними ароматами. Скажімо, коли він ледь недозрілий, то має яскраву лаймову нотку з тонами листя смородини. А якщо його злегка перетримати, він набуває медових ноток, а також з’являються відтінки білих польових квітів», — зазначив винороб.

Як додав експерт, головне, що він дуже стійкий до мільдью — основної хвороби виноградників, яка зазвичай вражає культуру у вологому кліматі. Це робить Дублянський сорт дуже цікавим для органічного виноробства, яке зараз дуже популярне. Тобто його можна практично не обприскувати.

 


Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується