Фіолетові ГМО-помідори вивели в Німеччині – SEEDS

Німецькі учені з Інституту біохімії рослин Лейбніца експериментують з генними модифікаціями рослин. Одне із завдань науковців полягає у розширенні функцій рослин, щоб ті могли синтезувати нові, природньо невластиві їм речовини. Наприклад, нещодавно був виведений помідор фіолетового кольору. Таке забарвлення томати отримали завдяки синтезу бетаніну, що міститься у червоному бурякові та деяких інших рослинах, повідомляє SEEDS.

Такий експеримент мав на меті не виведення нового сорту томатів, а удосконалення методів генної інженерії, пише AgroTimes. Рослини є хорошими системами для продукування нових речовин, зокрема тих, що використовують у медицині. Досліди з генної модифікації рослин допомагають у створенні ліків та вакцин.

Для досягнення ефекту науковці додали до коду помідора чотири нових гени та кілька генних перемикачів, які дозволили зробити фіолетовою не вс. ослину, а лише плоди. Попри те, що експеримент був покликаний налагодити інструментарій учених, фіолетові помідори – цілком придатний для харчування продукт.

Нагадаємо, нещодавно дослідники японської компанія Sanatech Seed відредагували геном помідора так, щоб споживання продукту запобігало підвищенню кров’яного тиску. Томати сорту Sicilian Rouge High GABA містять вчетверо або й уп’ятеро більше гамма-аминоолійної кислоти, ніж звичайні помідори. Саме ця кислота допомагає регулювати тиск. У компанії наголошують, що редагування генів – це не те ж саме, що й ГМО, оскільки тут йдеться про зміну власного коду продукта, а генетичні модифікації, зокрема, передбачають застосування генів інших організмів.

 


Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується