На Львівщині із ферми зникло 80 овець — КУРКУЛЬ

0 0

З фермерського господарства «Ехма плюс» зі Львівщини зникло 80 молодих овець. Про це розповів власник ферми Максим Романюк, інформує ZAXID.NET.

За словами фермера вівці зникли 1 жовтня. Прилеглу територію обстежували за допомогою дрона, однак слідів овець не знайшли.

Максим Романюк розповів, що 80 овець породи Лакон були на вигулі в електропастуху. У п’ятницю, 1 жовтня увесь молодняк зник.

«Вони могли вилізти з того пастуха, але їх або щось налякало, або їх вкрали. Іншого варіанту нема. Вони навіть якби самі вилізли, то далеко б не пішли», — зазначив фермер.

 

Максим Романюк розповів, що після зникнення овець вони обшукали усі прилеглі села, ліс, а також обстежували територію за допомогою дрона, але слідів овець не помітили. До поліції власник ферми поки не звертався.

«Такого раніше не було, бувало, що вівці могли вилізти, але ніколи не відходили більш як на кілометр. Не знаю, що думати, я ж нікого не злапав. Немає слідів машин, чи ще чогось. Їх могли вкрасти, а могли бути вовки. Щоб вони далеко втекли, то їх мало щось добре гнати, або вовки, або якісь собаки», — додав Максим Романюк.

За його словами, якщо овець таки вкрали, то їх можна продати по €300 за одну вівцю, або на м’ясо — по 1,5 тис. грн.

За оновленою інформацією,  Максим Романюк повідомив, що овець знайшли грибники у лісі біля сусіднього села.


Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується