Половина садівничих господарств Одещини користуються препаратами та послугами «UKRAVIT» – AgroTimes

Компанія «UKRAVIT» закриває своїми препаратами та послугами приблизно 50% усіх садівничих господарств Одеської області. Про цей йдеться у матеріалі журналу «Садівництво по-українськи».

Сьогодні своїм портфелем з більш, ніж 150 продуктів «UKRAVIT» може на 80% забезпечити систему захисту будь-якого садово-виноградного господарства.

Господарство «Комсомолець», розташоване неподалік Арцизу, застосовує схему захисту, яка передбачає використання препаратів різних виробників. Але на сьогодні «UKRAVIT» закриває половину потреби «Комсомольця» в пестицидах. Наприклад, обробку винограду сорту Одеський Сувенір вони проводять повністю за схемою «UKRAVIT»: фунгіцидами Цілитель проти мільдью, Самшит проти оїдіуму та інсектицидом Антихрущ проти листовійок.

Є продукти «UKRAVIT», якими в «Комсомольці» користуються роками — наприклад, Джек Пот. Втім, це відомий топ-продукт компанії, який, як давно переконався комерційний директор господарства Олександр Терзі, добре стримує кучерявість листя на персику. Цей рік сприятливий для розвитку хвороби, зазначає він, проте, у «Комсомольця» постраждали лише 2-3% рослин — та й то лише тому, що після сильного дощу не обробили Джек Потом.

Раніше ми також писали, що садівники Одещини оцінили новий органосиліконовий ад’ювант компанії «UKRAVIT».


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується