До порту «Південний» прибув перший контейнерний потяг з Китаю – AgroTimes

Перший контейнерний потяг із Півдня Китаю прибув до України на термінал DP World TIS Pivdennyi.

Про це повідомляє пресслужба адміністрації порту.

Відтепер підприємці зможуть отримувати товари з найбільшого бізнесового центру Китаю Гуанчжоу у два рази швидше, ніж це було раніше.

Потяг прямував через Китай, Монголію, РФ, Україну, через митні пости «Ерлянь — Замин Ууд», «Наушки — Сухе-Батор», «Валуйки — Тополі», «ст. Черноморська — ТІС». Загалом було пройдено 8 тисяч 408 кілометрів.

Потягу надано статус постійного, це означає, що він курсуватиме за постійним розкладом, який внесено до розкладу державної залізниці Китаю, без затримок та помилок. Наразі цей статус, серед інших потягів, що курсують з Китаю до України, є унікальним.

Українським оператором контейнерного потяга стала компанія UNI-LAMAN GROUP, китайським оператором та партнерами — компанія Guangdong GW Railway Operator Ltd., яка входить до складу державної корпорації Guangdong GW Holdings Group Co., Ltd. Локальними агентами в Китайській Народній Республіці виступила компанія CIMC-logistics. Прибуття та опрацювання потягу в Україні відбуватиметься на терміналі DP World TIS Pivdennyi.

Потяг перевіз п’ятдесят контейнерів генеральних вантажів українського оператора.

Партнерами проєкту на етапі розвантаження потяга стала компанія DP World TIS Pivdennyi.

Надалі час у дорозі буде зменшено до 20 днів у середньому. Планується відправлення п’ятдесяти контейнерів одним рейсом.

Нагадаємо, порт «Південний» планує відновити обсяги вантажопереробок. Раніше повідомлялося, що Allseeds вперше імпортує канолу з Австралії.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується