Фахівці опублікували прогноз щодо зміни цін на фуражне зерно — КУРКУЛЬ

Експортний ринок фуражної кукурудзи перебував під тиском погодних умов (посухи) в США, крім того очікування зниження врожаю в Бразилії надавали відповідний вплив на ціни. Водночас досить високі ціни на кукурудзу, сприяли невисокому попиту на дану зернову. Повідомляють аналітики G.R. Agro.

«В цілому ситуація в переробному секторі залишалася відносно стабільною — невисока кількість пропозицій і незначне коректування цін в межах раніше сформованого діапазону окремими покупцями в міру потреби. Діапазон закупівельних цін становив 7750-8650 грн/т, СРТ-підприємство», — йдеться у повідомленні.

За прогнозами аналітиків, глобальні чинники продовжать впливати на експортний ринок, що своєю чергою зобразиться на цінах на українському ринку.

 

На експортному ринку фуражної пшениці спостерігалися різноспрямовані цінові тенденції, що було обумовлено відповідними тенденціями в секторі продовольчої пшениці і на зовнішніх ринках.

«Переробний сектор закупівельні ціни з середи істотно не переглядав, не дивлячись на обмежену кількість пропозицій, і оголошував їх в межах 6450-7350 грн / тонну, СРТ-підприємство», — зазначають експерти.

За їхніми прогнозами, різноспрямовані цінові тенденції будуть переважати.

 


Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується