Україна нарощуватиме співпрацю з Казахстаном в агросекторі – Мінекономіки — АГРОПОЛІТ

Україна нарощуватиме співпрацю з Казахстаном в агросекторі  –   Мінекономіки

18 червня відбудеться Чотирнадцяте засідання спільної Міждержавної українсько-казахстанської комісії з економічного співробітництва, на якому питанням розвитку співпраці України та Казахстану, зокрема, в агросекторі, буде приділено максимум уваги. Про це 11 червня заявив перший віце-прем’єр-міністр України  –  міністр економіки Олексій Любченко на зустрічі із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Казахстан в Україні Дарханом Калетаевим, повідомляє пресслужба Мінекономіки.

«Україна та Казахстан мають багато перспективних напрямів співпраці, зокрема, щодо нарощування торгівлі сільськогосподарськими товарами, в промисловій кооперації, нафтогазовій промисловості, енергетичній сфері.  Ми зацікавлені в залученні казахських інвестицій в українську економіку. 18 червня відбудеться Чотирнадцяте засідання спільної Міждержавної українсько-казахстанської комісії з економічного співробітництва, на якому питанням розвитку нашої співпраці буде приділено максимум уваги»,  –  зазначив перший віце-прем’єр-міністр України Олексій Любченко.

Сторони обговорили ключові питання поглиблення взаємовигідної співпраці.

Зокрема, увагу було приділено продовженню роботи щодо нарощування обсягів транзитних контейнерних перевезень вантажів по Транскаспійському міжнародному транспортному маршруту.

Нагадаємо, що Україна допоможе Казахстану із сертифікацією агропродукції для експорту в ЄС.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується