Тенденції розвитку світового ринку овочів задають споживачі – Катерина Звєрєва

Овочевим ринком керують споживачі, і всі подальші тенденції розвитку виходять саме від їх переваг. При цьому, чим вище рівень розвитку економіки країни, тим більше споживачі прагнуть до різноманітності, зручності і простоти.

Таку думку висловила Міжнародний консультант ФАО ООН, керівник Міжнародної інформаційно-аналітичної платформи East-Fruit .com Катерина Звєрєва в ході онлайн-конференції «Фрукти, горіхи та овочі Східної Європи».

Організатором заходу виступила міжнародна платформа EastFruit за підтримки Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) і Європейського банку реконструкції та розвитку (EBRD).

Також Катерина Звєрєва наголошує, що овочі цінніше фруктів, тому що в них мало швидких вуглеводів і більше корисних волокон, що підсилює перспективи овочів.

«Тенденції світового ринку споживання – менше м’яса, більше фруктів і овочів. Для овочів і фруктів настав зоряний час. І своє місце серед Суперфудів в споживчому кошику вони отримали на стику цінностей різних поколінь. Покоління Z і мілленіали, що піклуються про такі проблеми, як зміна клімату, екологія і благополуччя тварин, вибирають більше рослинної здорової їжі. А більш старше покоління людей хочуть довше залишатися здоровими і молодими, тому також починають приділяти більше уваги правильному харчуванню і дієтам, що містить більшу кількість фруктів і овочів», – резюмує Міжнародний консультант ФАО.

AgriGator

Відповісти

Ваш email не публікується