Посівний комплекс AMAZONE Cirrus 300 забезпечує рівномірні сходи, – ФГ «Зоря» – AgroTimes

Посівний комплекс AMAZONE Cirrus 300 якісно готує посівне ложе та рівномірно розподіляє насіння по довжині рядка.

Про це AgroTimes розповів директор ФГ «Зоря» Степан Сайкевич (Волинська обл.).

«Для висіву злакових і багаторічних трав використовуємо посівний комплекс AMAZONE Cirrus 300. Його велика технологічна перевага в тому, що разом з підготовкою ґрунту здійснюється дуже якісна підготовка посівного ложа, під час якої спеціальні диски вирівнюють і утрамбовують ґрунт. Таким чином насінини рівномірно лягають, що забезпечує рівномірні, не загущені сходи. Ширина міжряддя – 15 см», – зазначає директор господарства.

Також він розповідає, що пневматична сівалка AMAZONE Cirrus 300 точно та рівномірно розкладає насіння по довжині рядка, на однакову глибину. Ширина міжрядь також витримується добре, немає пропусків і двійників.

«Так, кожна рослина має свою оптимальну площу для живлення та росту. Одного завантаження бункера вистачає на 15 га десь. Швидкість агрегату близько 10-12 км/год», – додає Степан Сайкевич.

Нагадаємо, сівалка Cirrus 6003-2СС вносить добрива з висівом і в міжряддя, і в рядок. Раніше повідомлялося, вперше у світі Amazone запускає інноваційну технологію розумного обприскування.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується