Для виробників огранічної продукції запускають секторальну програму – AgroTimes

Офіс з просування експорту спільно з асоціацією Ukrainian Berries Association запускають першу міжнародну секторальну онлайн-програму Ukrainian Organic Export Days, розроблену для промоції українських органічних виробників та спрямовану на встановлення B2B контактів між українськими експортерами та іноземними партнерами.

Про це повідомляє пресслужба Офісу з просування експорту.

Усі учасники отримають:

– індивідуально організовані для кожної компанії бізнес-зустрічі з потенційними партнерами з країни ЄС заплановані командою консультант антів проєкту;

– вивчення торгових можливостей та аналіз пріоритетних ринків для експорту української органічної продукції;

– тренінг з ведення та підготовки до онлайн В2В перемовин;

– промоцію компанії-учасниці в країнах ЄС;

– профіль компанії учасника буде додано до Національного каталогу виробників органічної продукції від та ITC|Sustainability Map.

Реєстрація для українських сертифікованих органічних виробників відкрита до 18 червня 2021 року.

Проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), які виконуються компанією Chemonics, а також за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми “Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України Quality FOOD Trade Program, що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) Research Institute of Organic Agriculture (FiBL) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Нагадаємо, USAID надаватиме субгранти на розвиток агрохабів в Україні. Також ми повідомляли, що USAID відшкодує частину витрат виробникам безпечної харчової продукції.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується