В Україні необхідно створити 2 млн га нових лісів – AgroNews

Збільшення лісистості України є однією з важливих задач держави, яка прописана у  Стратегії екологічної політики України на період до 2030 року. Про це повідомляє пресслужба Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів, пише agronews.ua.

Ліси важлива для життя на Землі екосистема. Їх вплив на клімат та збереження біорізноманіття неоціненний. Адже ліси є найдешевшим та найактивнішим поглиначем вуглекислого газу. Щороку один гектар лісу поглинає 6,5 тонн вуглекислого газу та виділяє 5 тонн кисню.

Українські ліси, це 16 % території країни. Однак, за європейськими рекомендаціями, оптимальним є покажчик не менше 20 %. Для цього в Україні необхідно створити більше двох мільйонів гектарів нових лісів. При цьому, заліснення не повинне здійснюватися на унікальних степових ділянках – адже степові екосистеми є домівкою для сотень рідкісних та зникаючих видів флори та фауни і охороняються на рівні всієї Європи.

Збільшення лісистості України є однією з важливих задач держави, яка прописана у  Стратегії екологічної політики України на період до 2030 року.

Нагадаємо, що на Житомирщині висіяли майже 65 тонн лісового насіння.


Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується