Українські дині амарілло і канталупа експортував нідерландський трейдер – AgroTimes

Минулого сезону українське органічне підприємство «Дунайський аграрій» через голландського трейдера зробило пробну поставку своїх динь сортотипів амарілло і канталупа за кордон, цього року планує збільшити обсяг.

Про це повідомляє журнал «Плантатор».

Дині займають в господарстві 10 га. Вперше висадили їх 2019 року. Тепер готуються до третього сезону.

«Якщо ми вже почали вирощувати кавуни, то чого б нам було не спробувати дині? Адже живемо в Бессарабії. Наші поля знаходяться на тій самій паралелі, що й Євпаторія, а це набагато південніше, ніж Херсон і Миколаїв. Сонця й тепла вистачає», – розповідає директор підприємства Роман Дяжук.

Почали з 30 гібридів іноземної селекції, серед яких були невідомі на той час в Україні, але популярні в Європі й Америці сортотипи амарілло і канталупа.

У минулому сезоні до вже випробуваних гібридів додали ще 20 — від компаній «Рійк Цваан» і «Сингента».

«Виростити й забезпечити якість плодів, звісно ж, важливо, але це ще не бізнес, –  зауважує фермер. – Щоб продати, потрібен грамотно вибудований маркетинг. Шлях цей складний і недешевий: дизайн етикетки, робота з супермаркетами, просування через інтернет-мережі… До чогось доходимо самотужки, у чомусь дослухаємося фахівців. У великому овочевому і баштанному бізнесі немає часу на сарафанне радіо. Все треба робити чітко і швидко».

Минулого сезону «Дунайський аграрій» через нідерландського трейдера зробив пробну поставку своїх динь за кордон, цього року планує збільшити обсяг.

 

 

Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується