Ефективність Склероциду® на 20-30% може підвищити біодеструктор Екостерн® – AgroTimes

У боротьбі з білою гниллю надзвичайно важливим заходом є обробка ґрунту й пожнивних решток біофунгіцидом Склероцид® БТУ-ЦЕНТР/Жива Земля, адже сприяє знищенню інфекції, запобігаючи зараженню рослин.

Про це повідомляє пресслужба компанії БТУ-ЦЕНТР.

«Обробку здійснюють робочим розчином біопрепарату після збирання врожаю попередника та за 15-40 діб до сівби чи садіння культур. Препарат наносять на ґрунт шляхом обприскування, за допомоги ґрунтообробної техніки його потрібно відразу загорнути в ґрунт 10-25 см на глибину, щоб мікроорганізми тривалий час не піддавалися впливу сонячного світла», – ідеться в повідомленні.

Обов’язковою умовою є наявність вологи в ґрунті – не менше як 5-35% повної вологомісткості ґрунту за температури +5-28 °C.

А для підвищення ефективності рекомендується сумісне застосування біопрепарату Склероцид® у баковій суміші з біодеструктором Екостерн®. За такого застосування його ефективність підвищується на 20-30%.

Нагадаємо, біофунгіцид Склероцид® ефективний проти збудників білої гнилі та багатьох інших грибних хвороб. Крім того, Склероцид® зменшує ризик зараження білою гниллю наступних культур у сівозміні.

 

Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується