Синоптики прогнозують теплий тиждень з короткочасними опадами — SuperAgronom.com

За даними моніторингу Метео Фарм протягом тижня переважатиме сонячна погода, але часткова хмарність час від часу буде присутньою. Максимальні температури досягнуть позначки +18°С.

В останні дні березня 29-30 числах атмосферний фронт принесе короткочасні опади. В перших числах квітня дощитиме в північних, західних та частково центральних областях. Найбільша кількість опадів очікується на Заході та Півночі. Вітер помірний південного, східного напрямку 1-5 м/с.

Температури тішитимуть високими показниками, тепло рівномірно розповсюдиться по всій території України. Максимальний ріст температур розпочнеться з 1 квітня. На Сході та Півночі нічні температури знижуватимуться до несуттєвих від’ємних показників -2…+6°С, в центральних областях нічна температура знаходитиметься в межах 0…+7°С, на Заході та Півдні +1…+8°С.

Денні температури в східних областях коливатимуться від +7 до +15°С, в північних, південних та центральних областях денна температура досягне позначки +8…+16°С. Найвище температури піднімуться на Заході +7…+18°С. Мінімальні температури ґрунту на всій території України знаходитиметься в межах +1…+9°С.

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується