Заборона халяльного забою птиці у Франції відкриває для українських виробників нові ринки збуту, – думка

Українські виробники матимуть можливість відкрити нові ринки збуту халяльної продукції через французький закон, згідно з яким газове оглушення птахів буде обов’язковою вимогою в процесі забою і який набуває чинності з липня 2021 року.

Про це повідомляє прес-служба Української асоціації халяль індустрії.

Згідно з вимогами ісламу, оглушення птиці перед забоєм дозволено лише використовуючи електричний метод оглушення, при цьому деякі мазхаби і зовсім проти будь-якого оглушення.

Представники Великої мечеті в Парижі, Великої мечеті в Ліоні і Великої мечеті Еврі повідомили в заяві, що французька влада висунули нові вимоги по відношенню забою домашньої птиці, які унеможливлюють дотримання доктринальних і основних принципів ритуального Халяль забою. У спільній заяві йдеться, що представники трьох мечетей повідомили про свої побоювання в відповідне міністерство, але не отримали жодних конкретних відповідей.

«Проте новий закон у Франції не поширюється на імпорт курятини Халяль, що дає українським виробникам шанс відкрити додаткові ринки збуту для експорту Халяль продукції», – зазначають в Асоціації.

Нагадаємо, визначено п’ять провідних країн-імпортерів української халяльної курятини.

Source link

Відповісти

Ваш email не публікується