Імпорт яловичини та баранини з 36 країн заборонила Південна Корея • Meat-Inform

Уряд Південної Кореї вирішив запровадити заборону на весь імпорт м’яса та м’ясопродуктів жуйних тварин, таких як ВРХ та вівці, з 36 країн, де раніше реєстрували сказ корів (губчастоподібна енцефалопатія великої рогатої худоби). Посадовці пояснили, що повідомлення базується на статті 21 Закону про санітарну безпеку харчових продуктів, прийнятому азійською країною цього року.

Це рішення матиме значний вплив на експортерів у Великобританії, США, Франції, Німеччині, Канаді та Японії, а також на інших дрібних постачальників з усього світу.

 

Заборона стосується імпортну “їжі та харчових добавок, виготовлених із жуйних тварин або їх побічних продуктів”, і дозволяє імпортувати яловичий жир або колаген лише за умови наявності сертифіката, виданого урядом.

Наразі імпорт до Південної Кореї яловичини та продукції з неї, що надходить від тварин віком до 30 місяців, дозволений для Австралії, Канади, Чилі, Данії, Мексики, Нової Зеландії, Уругваю, Нідерландів та США, оскільки в цьому віці велика рогата худоба рідко уражається захворюванням. Ввезення баранини дозволено лише з Австралії та Нової Зеландії.

Рішення також може бути ознакою протекціонізму для виробників у Південній Кореї, оскільки багато імпортованих м’ясопродуктів та м’яса були дешевшими, ніж товари, вироблені в країні.

 

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується