В Міністерстві планують запуск грантової підтримки дрібних сільгоспвиробників

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства збирається реалізувати в Україні грантову підтримку дрібного фермерства.

Про це пише Unian.ua з посиланням на Інформаційно-аналітичний портал АПК України.

Про ідею грантової підтримки повідомив заступник міністра Тарас Висоцький на зустрічі представників Мінекономіки з представниками Європейського Союзу.

Він підкреслив, що в пріоритеті аграрної політики України — створення потужного фермерського класу, який би постійно розвивався і мав доступ до фінансування.

 

«Ми хочемо ввести в Україні практику грантової підтримки фермерів, яка б базувалася на принципах, що діють в ЄС, з фокусом на дрібних виробників, на сфери, де створюється додана вартість, додаткові робочі місця», — зазначив заступник міністра.

 

За словами Висоцького, ще одним важливим напрямком є підтримка сільгоспкооперації з точки зору забезпечення якості продукції, інтеграції в ланцюги поставок, доступу фермерських кооперативів на ринки, в торгові мережі та на експорт.

Він додав, що в цьому напрямку важливо постійне навчання і підвищення рівня обізнаності виробників про технології.

 

«Йдеться про формування повноцінної системи консультування в Україні, яка доповнюватиме та підтримуватиме розвиток фермерства», — сказав заступник міністра.

 

 

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується