В Україні шахраї міндобрив маскуються під брендом Group DF – AgroNews

 

На ринку мінеральних добрив під іменем «ТД УКР-АГРО» діє група осіб, які вводять в обману споживачів. Представники цієї компанії незаконно використовують айдентику ПрАТ «УкрАгро НПК», яка входить до азотного холдингу OSTCHEM. Про це повідомила пресслужба міжнародної групи компаній Group DF, пише agronews.ua.

Для дезінформації своїх клієнтів компанія «ТД УКР-АГРО» на своєму сайті скопіювала елементи брендів ПрАТ «УкрАгро НПК» та OSTCHEM – логотипи, дизайн, тексти. Окрім того, на сайті «ТД УКР-АГРО» вказано, що ця компанія начебто «входить до складу холдингу OSTCHEM», що не відповідає дійсності.

шахрайство

Офіційно повідомляємо, що «ТД УКР-АГРО» не має жодного відношення до ПрАТ «УкрАгро НПК» та до інших компаній азотного холдингу OSTCHEM та Group DF.

Служба безпеки та юридичний відділ Group DF вживають усіх юридичних та адміністративних заходів, щоб зупинити неправомірні дії недобросовісних постачальників та захистити своїх клієнтів від можливих зловживань.

Адвокати групи готують відповідні позови до компанії «ТД УКР-АГРО». Просимо покупців добрив бути уважними під час вибору постачальників.

Нагадуємо сайти офіційних дистриб’юторів мінеральних добрив азотного холдингу Ostchem:

OSTCHEM RETAiL https://groupdf.com/…/nash…/azotnyiy-biznes-2/prodazhy/

ПрАТ «УкрАгро НПК» http://www.urozhai.ua/

 

 

Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується