Zetor розширив лінійку малопотужних тракторів для невеликих ферм — КУРКУЛЬ

 

Чеський виробник Zetor розширив лінійку малопотужних тракторів моделями Primo та Compax. Новинки призначені для громадських робіт, озеленення та невеликих ферм. Про це повідомляє Тraktorist.ua.

Ці компактні трактори є результатом співпраці з південнокорейською компанією TYM (Tong Yang Moolsan), які були вперше представлені у вересні 2019 р. у Польщі.

 

«Модель Zetor Primo HT 20 — це компактний та маневрений трактор, доступний з захисною рамою ROPS. Оснащений 3-циліндровим дизельним двигуном Yanmar потужністю 19 к.с. з рідинним охолодженням, що відповідає стандартам викидів Stage V, трактор також оснащений гідростатичною трансмісією з двома діапазонами роботи. Рух здійснюється за допомогою двох педалей (для руху вперед і назад)», — йдеться у повідомленні.

 

Читати також: Claas презентував флагманський комбайн Lexion 8700 на AGROEXPO-2020

Зазначається, що моделі Zetor Compax HT і CL є більш потужними та пропонуються виробником у версії з кабіною. Моделі Compax 25, 35 та 40 оснащені 3-циліндровими двигунами потужністю 25, 34 та 37 к.с., відповідно (Stage V). Крім того, трансмісія у модифікації HT гідростатична з двома діапазонами (HT 25) або трьома (для моделей з вищою потужністю).

 

«Деякі моделі тракторів оснащені центральним ВВП (200 об/хв) для приводу косарки. Задній ВВП має швидкість 540 об хв. Гідравлічний контур забезпечує від 26,3 до 41,2 л/хв залежно від моделі і може керувати розподільниками до 4 штук», — відзначають виробники.

 

Стандартно трактори оснащені кондиціонером та опаленням, а також джойстиком для легкого гідравлічного управління навісним обладнанням. Кермове управління гідростатичне.

Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується