Фахівцями «Інсолар-Холод» успішно реалізовано високотехнологічний проєкт зберігання замороженої продукції для Козятинського м’ясокомбінату

Компанія «Інсолар-холод» в поточному році успішно реалізувала проєкт зберігання замороженої продукції для ТОВ «Козятинський м’ясокомбінат». Фахівцями «Інсолар-холод» було знайдено комплексне рішення, а також спроєктовані камера відвантаження і камера зберігання, яка розрахована на щодобове надходження 20 тонн продукції. При реалізації проєкту, компанією були враховані всі необхідні вимоги замовника до умов зберігання. Детальніше про технологічні нюанси проєкту – в матеріалі Agri-gator

Слід зазначити, що Козятинський м’ясокомбінат на сьогоднішній день володіє сучасними виробничими потужностями, які дозволяють йому щомісяця виробляти більше 150 тонн напівфабрикатів, 20 тонн ковбасних виробів і близько 300 тонн м’яса, співпрацюючи з такими відомими компаніями як «Макдональдз», «Метро», «БІЛЛА» .
Гарантія якості і безпеки продукції на підприємстві забезпечується впровадженою та сертифікованою системою безпеки харчових продуктів відповідно до вимог стандарту ISO 22000: 2005.Ефективний контроль над усіма етапами виробництва дозволяє здійснювати діюча на підприємстві система HACCP.
Забезпечення високої якості продукції, що виробляється, відповідно до міжнародних стандартів, неможливо без наявності на підприємстві сучасних потужностей для зберігання з використанням високотехнологічних рішень.


Як зазначає директор компанії «Інсолар-холод» Анатолій Богдан, співпраця з Козятинським м’ясокомбінатом для його компанії почалося в 2002 році і з тих пір триває ось уже на протязі 18 років.

«Черговим етапом співпраці з Козятинським м’ясокомбінатом для нашої компанії стала реалізація проєкту з проєктування, будівництва, монтажу та наладки камери для зберігання заморожених продуктів, розрахованої на щодобове надходження до 20 тонн продукції з температурним режимом -24ᵒС, а так же камери відвантаження з температурним режимом + 7ᵒС », – зазначає Анатолій Богдан.


За його словами, дані камери оснащені повітроохолоджувачами німецької фірми Guntner,  встановлений компресорно-конденсаторний агрегат RMC на базі компресора Bitzer.
«Важливим нюансом даного проєкту є той факт, що в системі холодильного обладнання використовується озонобезпечний фреон – R448A. Це нова марка холодоагенту, що характеризується більш низьким потенціалом глобального потепління (ПГП) – спеціального коефіцієнта, що визначає ступінь впливу різних парникових газів на глобальне потепління. Фреон R448A є негорючою речовиною, і, таким чином, класифікується за міжнародним стандартом холодоагентів ASHRAE в спеціальній найвищій групі безпеки «A1».


На сьогодні використання фреонів марок R448A, R134A, R-404, R407C, R507C, R410A в холодильному обладнанні є абсолютно безпечним для здоров’я людини і навколишнього середовища, тому їх використовують всі провідні виробники кліматичної техніки і холодильного обладнання», – додає Анатолій Богдан, підкреслюючи , що таким чином в проєкті «Інсолар-холод» для Козятинського м’ясокомбінату враховані всі вимоги щодо безпечного зберігання продукції.
Читайте також: Сучасний «бункер» для плодоовочевої продукції: як аграрію заробити більше на реалізації яблука?
Agri-gator

1 коментар
  1. Андрій говорять

    Були з екскурсію на комбінаті,дуже добре що в Україні реалізуються проєкти європейського рівня

Відповісти

Ваш email не публікується