В Кропивницькому стартувала наймасштабніша виставка сільгосптехніки –  Seeds

Сьогодні, 30 вересня, у Кропивницькому відкрилась найбільша агропромислова виставка України “AGROEXPO-2020”. Карантинні обмеження не завадили приїхати на виставку аграріїв зі всієї України.

Цього річ загальна площа експозицій складає 125 000 квадратних метрів. Загальна кількість експонентів — близько 450, а учасників “Покровського ярмарку”, який проходить в рамках виставки — 480, повідомляють організатори “Agroexpo” на сторінці у Facebook.

“На виставці представлені всі значущі бренди сільськогосподарського машинобудування — як іноземні (“John Deere”, “New Holland”, “Case”, “Fendt”, “Claas” та інші), так і вітчизняні (“ХТЗ”, “Ельворті”, “Лозівські машини”, “Білоцерківмаз” тощо).

Цьогоріч, за ініціативи Федерації роботодавців України, на виставці буде представлена і мультибрендова експозиція вітчизняної комунальної техніки”, – йдеться у повідомленні.

Міжнародну агропромислову виставку “AGROEXPO” вже прийнято розглядати не тільки як торговельний майданчик, а як комплексний механізм, з яким пов’язано багато інших сфер економіки.

Це єдиний в Україні агропромисловий форум, що надає унікальну можливість вітчизняним аграріям ознайомитись з максимально можливою номенклатурою техніки та обладнання для АПК на статичних експозиціях, відвідати експозицію племінних порід тварин та птиці (площа 2000 м²), побачити техніку в роботі – на демонстраційних показах.

SEEDS.org.ua

Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується