У МОЗ заявили, що ліквідація Держпродспоживслужби не порушить асоціацію з ЄС — АГРОПОЛІТ

0

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що ліквідація Держпродспоживслужби не порушить угоду про асоціацію з Європейським Союзом. Про це він заявив в інтерв’ю LIGA.Life.

За словами міністра, він мав розмову з віцепрем’єркою з євроінтеграції Ольгою Стефанішиною.

«Була розмова в нас, щоб при створенні треба забрати функції так, щоб це не порушувало домовленості Асоціації з ЄС. Це зрозуміло», – пояснив керівник МОЗ.

Також він підтвердив, що міністерство хоче створити нову службу.

 

Частина епідеміологів перейшли працювати у Держпродспоживслужбу. Мені є чим займатися, крім цієї служби. А коли ми створимо нову службу – Державну службу по контролю захворювань – ці функції мають в них бути забрані в службу, яка буде контролювати епідемії», – розповів міністр.

 

На запитання про фінансову вигоду для МОЗ від ліквідації Держпродспоживслужби, а саме – забрати в міністерство гроші, які приносять замовлення від комерційних компаній за користування лабораторіями служби, Степанов, сміючись, відповів, що «навіть не думав про таке».

Нагадаємо, названо основні ризики реорганізації Держпродспоживслужби.

Як бачить сектор і профільні експерти ситуацію щодо Держпродспоживслужби України, читайте у матеріалі AgroPolit.com — Держпродспоживслужба: рік без керівника та на порозі реорганізації.

Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується