Погодні умови спричинили затримку з початком збирання цукрових буряків

0

Через несприятливі погодні умови в регіонах виробничий сезон переробки цукрових буряків урожаю поточного року розпочався 5 вересня.

Про це йшлося 23 вересня на зустрічі за участю фахівців Мінекономіки, профільних асоціацій, виробників цукру та представників торгових мереж. Про це інформує прес-служба Інформаційного-аналітичного порталу АПК України.

За даними НАЦУ «Укрцукор» наразі в Україні працює 9 цукрових заводів, які вже виготовили майже 33 тис. тонн цукру.

 

«Затримка збору цукрових буряків на 2-3 тижні через погодні умови є реальністю цього аномального року, але не позначиться на об’ємах урожаю. Цього року планують запрацювати 33 цукрових заводи, що на 2 більше ніж минулого року», — йдеться в повідомленні.

 

За прогнозами, виробництво цукру в 1,2 млн тонн повністю забезпечить потребу внутрішнього ринку за рахунок власного виробництва.

За інформацією Держстату у 2020 році площі посіву цукрових буряків становили 218,9 тис. га — на рівні минулого року. Перехідні залишки на початок 2020/21 МР становлять 60-70 тис. тонн на промислових підприємствах та 40-50 тис. тонн на підприємствах оптової та роздрібної торгівлі.

 

«З урахуванням прогнозованого виробництва цукру в 1,2 млн тонн та перехідних залишків — внутрішній ринок України буде забезпечений цукром в повному обсязі», — йдеться в повідомленні.

 

Актуальні та свіжі дані перебігу жнив основних сільгоспкультур дізнавайтесь з карти «Урожай Онлайн 2020». Проект створено в партнерстві з компанією «Суффле Агро Україна».

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується