Уряду запропоновано 5 кроків для якісної державної підтримки молочної галузі — АГРОПОЛІТ

0

Уряду запропоновано 5 кроків для державної підтримки молочної галузі, які допоможуть пережити наслідки карантину для запобігання поширення Covid-19 та багаторічну ситуацію, в якій перебувають господарі. Про це розповів у коментарі AgroPolit.com голова ради директорів Спілки молочних підприємств України Вадим Чагаровський.

Зокрема, Чагаровський пропонує урядовцям в якості невідкладних такі заходи:

    • посилити боротьбу з фальсифікацією молочних продуктів. Бо в умовах пандемії «підприємства-фальсифікатори» активно використовують продажі через мережу Інтернет;

 

    • провести закупівлю вершкового масла Аграрним фондом (механізм інтервенції вже використовувався);

 

    • надати підтримку експорту молочної продукції у вигляді дотування на 1 т;

 

    • підписати меморандум з виробниками, торгівлею та міністерством про скорочення термінів розрахунків торгівельними мережами до 14 днів;

 

    • державні закупівлі молочних продуктів для ЗСУ, пенітенціарної служби, підприємств МОЗ здійснювати тільки від підприємств-виробників.

 

Нагадаємо, представники молочної галузі заявляли, що імпортна молочка витісняє продукцію українських виробників. Повідомляють, що скоротився і експорт продукції, відтак на зовнішніх ринках так само українські виробники виглядають не найкраще. Тому представники молочного бізнесу просять уряд переглягути умови Угоди про асоціацію з ЄС у питанні, яке стосується імпортної продукції, яку ввозять в Україну.

Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується