В серпні зерновоз УЗ на “голландських аукціонах” подорожчав на 94 грн/добу

В серпні Укрзалізниця через механізм “голландських аукціонів” Prozorro. Продажі успішно реалізувала 925 відправок у зерновозах, що на 925 менше, ніж у минулому місяці. Про це повідомляє аналітичний відділ Rail.insider.

Відсоток успішних аукціонів склав 96.3%. А частка відправок у зерновозах, які реалізовувались через Prozorro.Продажі, склала менше 2% від загального обсягу навантаження в зерновози.

Середньозважена вартість, яку замовники пропонували за вагон, порівняно з минулим місяцем збільшилась на 94 грн та склала 867 грн/добу без ПДВ.

Протягом серпня Укрзалізниця один раз підвищувала поріг мінімальної вартості зерновоза до 738.40 грн/добу без ПДВ. На сьогодні поріг його мінімальної вартості складає 680.00 грн/добу без ПДВ.

Також слід відзначити, що у серпні було заплановано проведення 64 аукціонів на обкотишовози, але жоден з них так і не відбувся.

Відзначимо, що в серпні  Укрзалізниця прийняла до перевезення 39 423 вагонів, завантажених пшеницею. Це становить 71,3% від загальної кількості вагонів, навантажених зерновими та олійними культурами.

Раніше  аналітичний відділ Rail.insider повідомляв, що обсяги навантаження зерна в зерновози за перші 2 місяці поточного маркетингового року впали на 8.7%.

ІЦ УАК за матеріалами Rail.insider

Джерело http://agroconf.org

Відповісти

Ваш email не публікується