Прогнози врожайності основних культур в ЄС знижено через посуху — SuperAgronom.com

У вересневому звіті аналітики MARS знизили прогнози врожайності ключових ярих сільгоспкультур в ЄС. Основною причиною коригування прогнозів є несприятливі погодні умови на більшій частині території Євросоюзу.

Про це пише apk-inform.com.

Зокрема, прогноз врожайності ярого ячменю було знижено до 4,28 т/га (4,39 т/га станом на серпень), кукурудзи — з 8,01 т/га до 7,83 т/га, соняшнику — до 2,21 т/га (-7,5% за місяць), сої — до 3,05 т/га (-0,3%).

Зазначається, що основною причиною зазначеного коригування є несприятливі погодні умови на більшій частині території Євросоюзу. Після посушливих погодних умов, що відзначалися в серпні, з початку вересня фіксувалося зниження температури повітря при дефіциті опадів на більшій частині Франції, Бельгії, Люксембургу, а також на заході Німеччини і на півдні Нідерландів.

Варто зазначити, що оновлені прогнози врожайності культур в цілому близькі до середнього показника останніх 5 років. Так, для кукурудзи він становить 7,58 т/га, для ярого ячменю — 4,02 т/га, для соняшника — 2,25 т/га, для сої — 2,94 т/га.

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується