Австралійська мережа супермаркетів Aldi перейде на 100% поновлювані джерела енергії до 2021 року

У світі набирає обертів екологічний рух за збереження довкілля та використання “зелених” технологій. Так, стало відомо, що одна з найбільших мереж супермаркетів в Австралії оголосила про своє прагнення з 2021 роки стати компанією, яка повністю працює на відновлюваних джерелах енергії.

Йдеться про німецьку мережу супермаркетів Aldi і  це  555 магазинів і 8 складів / розподільних центрів по всій  країні. Наразі вона є 64-м найбільшим споживачем електроенергії в Австралії.

Компанія планує до кінця 2020 року збудувати на дахах більше 250 своїх магазинів і 6 розподільних центрів сонячні електростанції загальною потужністю 31,6 МВт.  102 тисячі сонячних батарей, як очікується, будуть генерувати більше 50 000 МВт/год на рік, що дозволить Aldi покривати більше 15% всієї споживаної електроенергії за рахунок сонця.

Інша частина необхідної відновлюваної енергії буде надходити від 2 великих вітряних електростанцій. Aldi недавно уклала з ними 2 окремих угоди про покупку електроенергії (PPA) на 10 років. За словами компанії,  більше 180 000 МВт/год чистої електроенергії, що виробляється вітряними електростанціями, будуть постачати її магазини в Новому Південному Уельсі і Вікторії.

«Ми будемо продовжувати працювати в рамках нашого бізнесу і в тісній співпраці з нашими діловими партнерами, щоб скоротити викиди і віддавати перевагу відновлюваним джерелам енергії», – сказав генеральний директор Aldi Australia Том Даунт (Tom Daunt), говорячи про вантажівки компанії, які працюють на викопному паливі, та про  велику мережу поставок, яка до сих пір покладається на брудне паливо для своєї роботи.
Agri-gator за інформацією GreenPost

Відповісти

Ваш email не публікується