“З корабля на бал”: українці зможуть працювати в Польщі без дотримання двотижневого карантину

У країні спростили в’їзд для українців, які їдуть працювати на сільгосп підприємства.  Міністр сільського господарства Польщі Ян Кшиштоф Ардановський повідомив, що сезонні працівники з-за східного кордону, які вирішать приїхати до країни, зможуть почати працювати відразу без необхідності перебування в 14-денному карантині, – пише Agri-gator 

“Ми до кінця не знаємо, якими будуть масштаби явища і скільки цих робітників зі східного кордону приїде в Польщу”, – зазначив він.

Ян Кшиштоф Ардановський заявив, що нестача сезонних працівників у зв’язку з пандемією коронавірусу також вражає країни на заході Європи, а його відомство намагається допомогти польським фермам у розв’язанні цієї проблеми. Ардановський пояснив, що були введені істотні послаблення для працівників з-за східного кордону. Він зазначив, що іноземці, які приїжджають до сільгосппідприємств, можуть під час карантину виконувати роботу з першого дня перебування, чого немає в інших галузях.

Водночас Міністр зазначив, що з державних коштів не можна проводити тестування іноземних працівників на коронавірус, тому що це було б незаконною державною допомогою.

Agri-gator за інформацією  RMF24.

Відповісти

Ваш email не публікується