АСУ: підвищення цін на свиней буде плавним • Meat-Inform

Після трьох тижнів низхідного руху, цього тижня ціни на свиней забійних кондицій в Україні почали зростати. Середні котирування живця свиней становили 44 гривні за кілограм, що на 3,7% більше ніж минулого тижня, повідомляють в Асоціації “Свинарі України” (АСУ). Ціновий діапазон на свиней забійних кондицій коливався від 43 до 45 гривень за кілограм.

Аналітики АСУ вважають, що до початку червня на ринку спостерігатиметься подальше поступове подорожчання свинини, утім, стрімкого стрибка закупівельних цін на живець очікувати не варто.

“Не зважаючи озвучений переробниками тиск з боку імпортної свинини та млявішу реалізацію ніж на початку місяця, вітчизняна свинина дещо укріпилася в ціні. З одного боку, це відбулося «в унісон» з поступовою реабілітацію глобальних цін на свинину (зокрема, у США, Канаді, Бразилії, Німеччині). З іншого — внутрішню пропозицію промислової свинини наразі важко назвати надлишковою. Зокрема, закупівельники живця свиней відзначають сезонне зниження середньої забійної маси тварин — до 105-107 кг та подекуди менше. Крім цього, переробники констатують регіональну розбіжність цьоготижневого “цінового коридору”. З огляду на це, є вірогідність підвищення середньоринкової ціни наступного тижня у зв’язку з підвищенням мінімальної позначки закупівлі. Окрім цього, представники переробної галузі очікують “плавного” подорожчання свиней забійних кондицій напередодні Трійці”, – зазначають в АСУ.

 

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується