Зеленський підписав закон про соєво-ріпакові правки

Президент України Володимир Зеленський підтримав скасування соєво-ріпакових поправок і підписав законопроект №1210. Про це повідомляє власне джерело AgroPolit.cом.

Нагадаємо, що у грудні 2019 року президент Володимир Зеленський закликав уряд та Верховну Раду забезпечити ухвалення закону про підтримку вітчизняного виробника сільськогосподарської продукції та скасування так званих соєвих правок.

Раніше повідомлялося, що законопроект №1210 проголосували у другому читанні 16 січня і вньому є поправка 2124, яка і відміняє соєво-ріпакові обмеженнядля аграріїв. Її автори Олег Тарасов та інші.

 

Ми з групою депутатів запропонували до законопроекту поправку 2124, яка зняла дискримінаційні норми, передбачені так званими соєво-ріпаковими правками. Це робилося для того, щоб аграрії могли вільно продавати свою продукцію, а відшкодування ПДВ буде поширюватися на всіх», — пояснив раніше необхідність цієї поправки один із авторів, голова підкомітету з питань удосконалення структури державного управління в сфері агропромислового комплексу комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Олег Тарасов.

 

Законопроект повертає відшкодування ПДВ аграріям. За оцінками представників АПК, такий крок дозволить уникнути збитків понад 10 млрд грн. До другого читання включили правку, яка знімає дискримінаційні норми, передбачені так званими соєво-ріпаковими правками. Це робиться для того, щоб аграрії могли вільно продавати свою продукцію, а відшкодування ПДВ поширювалось на всіх.

Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується