Спілка пасічників звернулась до Кабміну з вимогами захистити бджіл

Спілка пасічників України та Гільдія медоварів України звернулись до керівництва держави, з проханням вирішити ситуацію щодо масового отруєння бджіл пестицидами. Про це йдеться в офіційному зверненні до Президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля і Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова.

Зазначено, що спочатку весняно-польових робіт в Україні почали масово гинути бджоли, що пов’язано з використанням аграріями високотоксичних, а часто і заборонених в Україні ззр та пестицидів, які призводять до жахливих наслідків.

 

«В результаті бездіяльності державних інституцій зобов’язаних забезпечити виконання Конституції України та охороняти довкілля від діяльності аграріїв, які використовують токсичні ззр і своїми діями призводять до масового отруєння бджіл, у суспільстві створилась напружена ситуація, яка може призвести до широкомасштабних акцій протесту», —  йдеться у листі.

 

Також зазначено, що за 5 місяців парламент не зробив жодного кроку для ухвалення закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту та розвитку бджільництва», який був зареєстрований у грудні 2019 р.

 

«У квітні того ж року, після акції протесту перед Кабінетом Міністрів, нами внесений проект-постанови Уряду про заборону ввезення в Україну 60-ти найбільш небезпечних високотоксичних препаратів. Рішення не прийнято. Ми просимо підтримки і захисту своїх прав», — йдеться у листі.

 

Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra