Väderstad розробив обладнання для внесення добрив під час обробітку ґрунту

Шведська компанія Väderstad розробила комплект обладнання для внесення добрив під час обробітку ґрунту. Призначене для агрегатування з культиваторами TopDown або Opus, це обладнання дає змогу заощадити час та витрати.

Про це повідомляє Traktorist.ua.

Передумовою для розробки стала тенденція до зростання попиту аграріїв на технологічні рішення для внесення добрив водночас із обробітком ґрунту.

Комплект для внесення добрив складається із розподільної головки, яка точно дозує добрива відповідно до заданої норми і транспортує до розподільної головки фронтального бункера Front Hooper 2200 виробництва компанії. А звідти добриво надходить до кожної лапи культиватора. Робоча глибина, при цьому, може становити до 30 см.

Перевага застосування комплекту полягає, насамперед, у можливості контролю глибини закладення добрив, що є досить актуальним, наприклад, при внесенні фосфорних добрив. Оскільки таким чином забезпечується кращий доступ до вологи, що поліпшує засвоєння добрив рослинами. Наступною перевагою є скорочення періоду передпосівної підготовки ґрунту. Таким чином, сівба буде виконуватися в уже підготовлений ґрунт, збагачений усіма необхідними поживними речовинами.

Виробник зазначає, що обладнання таким комплектом дасть змогу запобігти негативному впливу середовища на рослини, а також створити комфортні стартові умови для їх росту та розвитку.

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується