Бізнес на карантині: бджоляр робить цілющі маски з прополісних холстиків

Сучасні реалії – це не тільки час підрахунку збитків та підготовка до  економічної кризи, це  ще й активна перебудова своєї діяльності під карантинні реалії. В кінцевому підсумку подібних перебудов виходять абсолютно неординарні продукти, наприклад, як ця маска для обличчя з прополисних холстиків, – передає  Agri-gator

Прополісний холстик (положок) – шматочок полотняної тканини, який підкладають під кришку вулика з метою запобігання протягів. В якості дезінфекції бджоли просочують холстик воском. Окрім цього, на  ньому також осідають частинки воску, бджолиної отрути, пилку та інші корисні продукти бджолиної життєдіяльності.
За словами бджоляра, ідея використовувати прополісні холстики в виготовленні масок – народилася не тільки з комерційних міркувань. В першу чергу, чоловіка цікавить можливість зупинити поширення різних вірусних інфекцій.

“Прополіс – це джерело антибактеріальних речовин. Подібні засоби захисту в період епідемії – необхідні для кожного, і важливі не менш  дезінфекції  рук та  речей”, –  наголошує бджоляр.

Будьте на крок попереду: ще більше актуальних новин аграрної галузі у нашому    Telegram

 Agri-gator

Відповісти

Ваш email не публікується