Квітковий бізнес: харків’янин вирощує тюльпани в квартирі і заробляє 200 тисяч в день

Карантин – найкращий час для експериментів в домашніх умовах. Цілком ймовірно, що саме в цей непростий для всіх період, ви зможете відкрити для себе незвідані раніше можливості. Харків’янин Олексій Петренко в ексклюзивному коментарі для Agri-gator поділився своїм досвідом, і розповів про те, як криза підштовхнула його на розвиток власної справи, а захоплення квітами переросло в прибуткову справу.

«Вирощування тюльпанів спочатку для мене було захопленням: я закохався в ці квіти. Ще за часів СРСР купив першу сотню цибулин різних сортів, віддавши за неї місячну зарплату», – розповідає Олексій Петренко.
Історія прибуткового бізнесу розпочалася доволі тривіально. Харків’янин вирощував тюльпани в саду, милуючись ними на грядці, і в подальшому, прикрашаючи зрізаними квітами будинок. Згодом, у Петренко все сильніше з’являлося бажання навчитися вирощувати тюльпани до 8 березня, щоб радувати коханих жінок квітами, вирощеними власними руками.

«Інтернету в ті часи ще не було, інформацію збирав по крихтах, купував, іноді брав по бартеру посібники, передруковані на машинці» – згадує садівник

Поступово навчався тому, що для того, щоб тюльпан зацвів, цибулина повинна пройти охолодження, тоді поживні речовини стануть доступні для засвоєння рослинами. Спочатку для цих цілей я використовував погреб. Перший сезон квіти зацвіли в лютому, другий раз в кінці березня, тільки з третього року, після напрацьованого досвіду, я навчився вирощувати тюльпани до призначеної дати»- зізнається Петренко.


Від хобі до перших комерційних продажів

Можливо, садівник-початківець так ніколи б і не вийшов торгувати на ринок, якби не настали «лихі 90-ті», коли зарплату не платили по півроку і більше. Тюльпани до цього часу у Петренко вже розмножилися: в наявності у садівника було близько 400 великих цибулин. До харків’янина прийшло усвідомлення, що пора переходити на комерцію.
«Якщо раніше я вирощував квіти на підвіконнях, то тепер під справу вирішив обладнати лоджію. 400 цибулин зайняли 1,5 кв.м., розмістилися на двох столах, ще й хороший прохід залишився», – зазначає садівник.
За словами Петренка, тоді вирощування пройшло дуже успішно, тюльпани чудово зацвіли в потрібний термін. Єдиною проблемою в той момент стала відсутність досвіду в передпродажній підготовці.

«Пам’ятаю, як вийшов в перший день на ринок з відром, тюльпани по дорозі розтріпалися, на сонечку розкрилися. Вид у квітів був зовсім жалюгідний», – з сумом розповідає Петренко.

«Не дивлячись на рідкісні на той час сорти, звичайно з таким товаром продати мені не вдалося нічого. Зглянулася наді мною одна жаліслива бабуся, скупила всі подешевше, але при цьому розкрила ряд секретів» – додає Петренко.

Виявилося, що підготовка до продажу – це теж ціла наука, що вимагає знань і досвіду

«Якщо тюльпан зрізати і відразу поставити у вазу, то він буде цвісти дуже довго, до двох тижнів. Але ось для транспортування та продажу на ринку йому недостатньо вологи. Тому зрізають рослини вночі, коли бутони закриті, а тургор максімальний.После зрізання їх сортують по висоті, укладають в пачки по 20 штук, ніжки стягують гумкою, після чого підрізають рівно гострим ножем і ставлять на воду «напитися». Залишають на 3 – 4 години, після чого квіти стають жорсткими, бутони щільно закритими, і переносять будь-яке транспортування без втрати якості»- ділиться секретами садівник.

Таким способом Петренко вирощував тюльпани кілька років, і як він зізнається, – ця справа була гарною підмогою, яка допомогла пережити смутні часи.

Від кустарного виробництва до промислового

«У 2000 році вперше стало можливим купувати голландську цибулину в великих кількостях. Я загорівся ідеєю розширити виробництво. Зайняв грошей у тестя і купив першу партію в 1000 штук. Висаджував в пластикові ящики з-під мандаринів, розміром 30 х 20 см., В такий ящик містилося 40 цибулин, значить потрібно було 25 ящиків. У погребі стільки вже не поміщалося, тоді я для охолодження переобладнав у тестя сарай»- розповідає Петренко.

«Всередині і зовні утеплив пінопластом, поставив обігрівач, так я зміг в морози контролювати температуру і не дозволяв їй опускатися нижче + 4С. Як харчування використовував тирсу, і ящики легкі, і бруду ніякого»- ділиться садівник.

На наступний рік Олексію вдалося виростити 5000 тисяч квітів, поступово ця цифра збільшилася до 15 000. 375 ящиків, більше не вміщалися ні в сараї, ні в квартирі.

«Вирощування в квартирі триває не більше місяця, на цей час дружина з дітьми переходили пожити до тещі, а я тюльпани розставляв скрізь і на столах, і на ліжку, і на підлозі, попередньо все розклавши поліетиленом» – згадує Петренко.

Вигонка тюльпанів в цифрах

«Вигонка» – саме так називають процес вирощування тюльпанів фахівці, тому, що все необхідне для цвітіння вже закладено в цибулині, квітникарю залишається правильно регулювати процес температурою і поливами.

«Цибулину отримую від постачальника в жовтні і зберігаю її в сараї. Посадку виробляю 20 листопада в ящики з тирсою, рясно поливаю і відразу починаю охолодження. Температуру підтримую + 9С, поступово знижуючи, але не допускаючи промерзання. Так цибулина вкорінюється і починає повільне проростання. Перевіряю, при необхідності поливаю, розкладаю отруту від мишей і ставлю мишоловки. У квартиру заношу 5 лютого»- розповідає садівник.
«Доводиться перетягнути 375 ящиків на 3-й поверх вручну, але результат того вартий. Після занесення включаю освітлення, розвісивши як гірлянди економні лампи, по 4 – 6 штук в кожній кімнаті потужністю 60 пт. Такого освітлення тюльпанів цілком достатньо. Температуру підтримую в межах + 16 + 18 С»- зазначає Петренко.
За словами бізнесмена, одна голландська цибулина тюльпана, найбільш поширених сортів коштує близько 5 гривень. Опалення не враховується, тому що все одно за нього доводиться платити. Витрати на електрику невеликі, разом з транспортними піднімають собівартість тюльпана до 6 гривень.

«Брак неминучий, але з досвідом його виходить стримувати в межах не більше 4 – 5%. В середньому собівартість готового тюльпана виходить 7-8 гривень. У березні здаю оптом по 15 – 20 гривень, на ринку в роздріб торгую по 25-30, залежно від сорту та якості. Таким чином чистий прибуток становить від 100% до 400% від вкладених грошей. За 15 000 тюльпанів виходить зібрати в середньому 200-330 тисяч гривень»- зазначає Петренко.
Читайте також:Бізнес “на курячих ніжках” : чоловік шиє унікальне взуття з курячих лапок
Agri-gator
Будьте на крок попереду: ще більше актуальних новин аграрної галузі у нашому Telegram

Відповісти

Ваш email не публікується