Фіолетовий коктейльний томат номінований на нагороду Fruit Logistica Innovation Award

Коктейльний томат відрізняється темно-фіолетовим кольором шкірки і червоним, майже помаранчевим кольором м’якоті. Саме фантастичний вид та незвичайний смак вивели продукт в лідери конкурсу, – повідомляє Agri-gator 
Нещодавно East-fruit писав про те, що компанія “Сингента” виводить на ринок новий бренд томатів «Yoom». Цей коктейльний томат відрізняється фантастичним фіолетовим кольором шкірки і червоним, майже помаранчевим кольором м’якоті. Продукт був отриманий в результаті традиційної селекції фахівцями фірми Сингента. За словами Джеремі Чабаніса, керівника ланцюжка створення вартості фірми Сингента, у томатів «Yoom» дуже хороший смак завдяки вдалому балансу між солодким і кислим. Наразі, споживачі в Іспанії, Франції, Данії, Італії, Бельгії, Греції та Австралії вже можуть знайти або замовити його в своєму звичайному супермаркеті або магазині. Крім того, найближчим часом він прибуде в Сполучені Штати, Швейцарію, Австрію, Німеччину і Великобританію.
Фіолетовий томат Yoom розглядається експертами як один з найбільш перспективних інноваційних продуктів, представлених на міжнародній виставці Fruit Logistica 2020.
Agri-gator 

Відповісти

Ваш email не публікується